روش های ارسال محصولات

شما میتونید بدون هیچ مشکلی خرید کنید چون:

بای چاپ به کل کشور ارسال داره!

ارسال محصولات محصولات بای چاپ
ارسال محصولات محصولات بای چاپ

ارسال در شهر بزرگ تهران :

بسته هایی که در محدوده شهر تهران باشند با پیک بای چاپ و یا با سرویس های اینترنتی حمل کالا ( الوپیک و اسنپ باکس و … ) ارسال می شوند . هزینه ارسال محصولات به صورت به عهده مشتری است.
بسته هایی که طول یا عرض بیشتر از 80 سانتی متر دارند برای جلوگیری از صدمه به محصول ، با سواری ارسال خواهند شد که هزینه ارسال آن به عهده مشتری است.

ارسال به شهرستان :

ارسال بسته ها از 3 طریق تیپاکس ، پست ، باربری انجام می گیرد . ارسال بسته ها از بای چاپ تا دفاتر تیپاکس و پست و شرکت های باربری طرف قرار داد با بای چاپ رایگان بوده و هزینه ای از مشتریان بای چاپی دریافت نمی شود . ( باری های طرف قرارداد : پیام شمس و وطن )

ارسال محصولات محصولات بای چاپ

باربری : بسته هایی که وزن و حجم آن ها کم است امکان ارسال آن ها از طریق باربری وجود ندارد . بسته هایی که وزن و حجم آن ها بالا است از طریق باربری ارسال می شود . هزینه ارسال از طریق باربری پسکرایه بوده و به عهده مشتریان است. بسته ها از شرکت بای چاپ به مراکز باربری شهر تهران تحویل داده شده و و مشتریان باید آن ها را از مراکز باربری شهر خود دریافت کنند . بسته ها پس از تحویل به باربری بین 1 تا 5 روز کاری به مقصد خواهند رسید.( زمان رسیدن بسته ها به شهر مورد نظر متفاوت است)

پست : ارسال از طریق پست برای بسته های کوچک و کم حجم مناسب ( کمتر از 3 کیلو گرم )  و به صرفه می باشد. مدت زمان رسیدن بسته ها از طریق پست بین 2 تا 4 روز کاری زمان میبرد و درب منزل شما تحویل داده می شود . در انتخاب روش ارسال با پست ، از صحت کدپستی خود مطمئن شوید .

تیپاکس : ارسال از طریق تیپاکس برای بسته های که وزن و حجم متوسطی دارند پیشنهاد می شود .( 2 کیلوگرم تا 7 کیلوگرم ) . هزینه ارسال بسته ها از طریق تیپاکس نسبت به باربری کمی زیادتر است اما سرعت بیشتری دارد . بسته ها همانند پست درب منزل به شما تحویل داده خواهند شد. هزینه ارسال از طریق تیپاکس ، پسکرایه بوده و هنگام تحویل بسته از شما دریافت می شود.

ByChap.ir

وبسایت سفارش آنلاین چاپ

Bychap Delivery
keyboard_arrow_up