چاپ عکس روی لیوان کاغذی

لیوان کاغذی یک لیوان یک بار مصرف است که اغلب با پلاستیک و موم پوشش داده می شود که مقابل مایعات مقاوم است! جنس چاپ لیوان کاغذی، کاغذ با کیفیت ایندر برد 250 گرمی است که کاملا بهداشتی است و باید بدانید که از این کاغذ برای بسته بندی مواد غذایی نیز استفاده می شود.

امروزه ما در سراسر دنیا شاهد این هستیم که شرکت ها، کسب و کارهای بزرگ و البته ایران هم که از این قافله عقب نمانده است از لیوان کاغذی، به چشم یک روش برای جلب توجه مشتریان و برند سازی خود استفاده می کنند.

و این را فراموش نکنیم که دلیل اصلی استفاده از لیوان کاغذی، کمک به محیط زیست و سلامتی انسان است.همچنین گروه ها و کمپین های حامی محیط زیست مردم را به استفاده از لیوان کاغذی تشویق می کنند و مردم هم به در خواست آن ها احترام گذاشته و در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر مصرف کنندگان لیوان کاغذی هستیم.چاپ آنلاین بای چاپ در راستای کمک به سلامتی و محیط زیست، ازبهترین مواد اولیه برای چاپ لیوان کاغذی استفاده می کند!

چاپ لیوان کاغذی

انواع لیوان کاغذی

گالری چاپ لیوان های انجام شده

  • بعضی از تصاویر، تصاویر ارسالی خریداران می باشند!
چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاعذی

چاپ لیوان کاغذی یا همان لیوان یکبار مصرف، یک محصول تبلیغاتی شیک، بهداشتی و پرکاربرد است که از این محصول در شرکت ها، نمایش ها و کنفرانس ها استفاده می شود.

چاپ آنلاین بای چاپ تولید کننده لیوان کاغذی 220 سی سی  و 360 سی سی با طرح اختصاصی شما مشتریان گرامی می باشد.

لیـوان کاغذی تبلیغاتی:

جنس کاغذ بکار رفته در چاپ لیوان کاغذی، نوعی کاغذ مخصوص است که در پروسه های تولید بسته بندی مواد غذایی بکار می رود.

استفاده از پوشش پلی اتیلن در این نوع کاغذ ها باعث می شود تا اول اینکه اینگونه از کاغذها در محیط زیست زودتر بازیافت شوند و به محیط زیست کمترین صدمه را وارد نمایند و دوم اینکه در تماس با مواد غذایی کمترین تاثیر شیمیایی بر روی آنها داشته باشند و کاملآ بهداشتی باشند.همچنین باعث جلوگیری از انتقال رطوبت مایعات به سطح بیرونی لیـوان می شوند.

 

مزایای استفاده از لیوان کاغذی

ایران جزء 10 کشور اول در مصرف ظروف یکبار مصرف قرار دارد. اما با پیشرفت صنعت لیوان‌های کاغذی جای خود را به لیوان‌های یکبار مصرف داده است. استفاده از لیوانهای یکبار مصرف در جشنها، مهمانی ها، هتلها، نمایشگاهها و غیره بسیار کاربرد دارد.

مهمترین مزایای استفاده از لیوان کاغذی

  • طراحی لیوان کاغذی متناسب با سلیقه مشتری

ظروف یکبار مصرف به خصوص لیوان کاغذی را می‌توان در ابعاد و طرح‌هایی که مشتری در نظر دارد، تولید کرد. به عنوان مثال شما شاید به عنوان مدیر یک فست فود بخواهید لیوان‌های کاغذی نوشابه در اندازه‎های مختلف کوچک، متوسط و بزرگ و با لوگوی مغازه خود چاپ کنید.

  • تولید آسان

تولید لیوان کاغذی بسیار آسان بوده و نیازی به صرف هزینه و یا زمان زیاد ندارد.

  • امکان چاپ روی لیوان کاغذی

امکان چاپ لوگو یا هر طرحی که بخواهید بر روی لیوان کاغذی امکان پذیر است.

  • بهداشتی بودن

لیوان‌های یکبار مصرف کاغذی هنگام تماس با نوشیدنی‌های گرم اثرات مضرآن نسبت به لیوان‌های یکبار مصرف پلاستیکی کمتر است.

  • دوست دار محیط زیست

ظروف یکبار مصرف کاغذی نسبت به لیوان‌های یکبار مصرف پلاستیکی با سرعت بیشتری تجزیه می‌شود، که این موضوع باعث کاهش آلایندگی در محیط زیست می‌شود.

این را بگوییم که الزامی برای استفاده از یک عکس یا لوگو خاص نیست ولی بهتر است اگر می خواهید برای کسب و کار استفاده کنید یک لوگو اختصاصی همراه با شعار بیزینس شما باشد

و هیچ محدودیتی برای چاپ عکس های شخصی و یا هر عکسی وجود ندارد!

بگذارید صادقانه به شما بگوییم هرچقدر که کیفیت عکس بیشتر باشد جذابیت و نتیجه نهایی لیوان کاغذی چاپ شده بیشتر است برای همین است که بای چاپ همیشه پیشنهاد می‌کند مراجعین و خریداران عکس های خود را با کیفیت حداکثر و بالا برای ما بارگذاری کنند.

keyboard_arrow_up