گارانتی سفارشات

کنترل کیفیت
گارانتی کیفیت محصولات
گارانتی مرجوعی و چاپ مجدد

کنترل کیفیت بای چاپ
گارانتی بای چاپ

بای چاپ با تلاش حد اکثری خود، سعی در ارائه بهترین کیفت به مشتریان خود را دارد. یکی از فاکتور های مهم در کیفیت نهایی محصول ، طراحی خوب و با کیفیت و همچنین مطابق با استاندارد های چاپ می باشد. به همین خاطر تمام طرح های ارسالی شما برای چاپ ، توسط بای چاپ برسی و در صورت نداشتن مشکل (سایز ، کیفیت و …) وارد مرحله چاپ می شود . اگر طرح ارسالی شما مشکلی داشته باشد بای چاپ تمام تلاش خود را می کند تا آن را اصلاح کند  و اگر امکان اصلاح طرح شما وجود نداشته باشد به شما خبر میدیم تا اصلاحات مورد نیاز انجام شود و با کیفیت هر چه تمام وارد مرحله چاپ شود . برای اینکه از سفارش خود اطمینان خاطر پیدا کنید ، توصیه می شود مشتریان عزیز قبل از طراحی، راهنما و قالب محصول مورد نظر را مطالعه کنند و سپس شروع به طراحی کنند زیرا در موارد بسیار نادر ممکن است طرح شما اگر مشکلی داشته باشد با وجود برسی بای چاپ وارد فرایند چاپ شود .

شما میتونید طراحی رو به ما بسپارید.
فقط کافیه موقع ثبت سفارش گزینه طراحی با بای چاپ رو بزنید.

با وجود کنترل هایی که در مرحله قبل از چاپ می شود گاهی ممکن است به دلایلی ( اشتباه تیم برسی بای چاپ یا مشکل دستگاه چاپ و …) محصول نهایی مشکلاتی داشته باشد. تیم بای چاپ قبل از بسته بندی  و ارسال محصولات ، محصول نهایی رو برسی و در صورت نبودن هیچ مشکلی برای مشتریان ارسال می کنند . در صورتی که فایل نهایی مشکلی داشته باشد ، هماهنگی های لازم با شما انجام می شود و طرح مجدد برای چاپ ارسال می شود.

هر محصول برای چاپ به زمان مشخصی نیاز دارد و  چاپ مجدد محصولات دارای مشکل هم به همان اندازه زمان بر است . برای مثال اگر چاپ یک تراکت 2 روز کاری زمان ببرد و تراکت پس از چاپ مشکلی داشته باشد  برای چاپ مجدد آن نیز 2 روز کاری دیگر زمان نیاز است.

گارانتی بای چاپ

اگر محصولی که بدست شما رسید دارای مشکل بود ( تقریبا غیر ممکنه) حتما برای مرجوع کردن با بای چاپ تماس حاصل فرمایید و مشکل به وجود آمده را مطرح کنید و در صورت پذیرفته شدن مشکل بوجود آمده ، طرح شما برای چاپ مجدد به چاپ خانه بای چاپ ارسال خواهد شد.

کیفیت بای چاپ

بدون هماهنگی با تیم بای چاپ به هیچ وجه محصول را برای شرکت ارسال نکنید . در غیر این صورت بای چاپ هیچ گونه مسئولتی در قبال مشکلات به وجود امده ( هزینه ارسال و … ) نخواهد داشت.

اگر سفارش شما مشکلی داشته باشد شما تا 10 روز فرصت دارید تا با تیم بای چاپ مشکل را مطرح کنید و پس از گذشت این زمان ، محصول شامل گارانتی بای چاپ نخواهد بود . همچنین برای مرجوع کردن سفارشات خود باید محصول معیوب را به شرکت بای چاپ ارسال کنید . هزینه ارسال کالای معیوب به عهده مشتری می باشد و بای چاپ دیگر هیچ هزینه ای برای چاپ مجدد از شما دریافت نخواهد کرد .

keyboard_arrow_up